تولید مالتی مدیا

یکی از عرصه های بسیار مهم کاری ما، تولید نرم افزار های مالتی مدیا برای شرکت ها  و موسسات دولتی و کسب و کارهای خصوصی می باشد.  نرم افزارهای مالتی مدیا که امروزه هم نسخه های تحت کامپیوتر و هم نسخه های تحت موبایل آن در دسترس افراد می باشد، بستری بسیار کاربردی و مفید برای معرفی انواع محتواهای آموزشی، تبلیغاتی و تحقیقاتی می باشند.

تصویر برداری

طراحی موشن

ایده پردازی و سناریو

تیم حرفه ای

انواع کلیپ و تیزر

تدوین

محصولات چند رسانه ای

 در صورتی که شما یک محتوای علمی یا تبلیغاتی را در قالب یک فایل متنی ساده به کاربران خود ارائه دهید، نباید انتظار داشته باشید که کاربران، آن متن  خشک را مانند هنگامی که محتوا های مد نظر شما به صورت چند رسانه ای که حاوی فیلم و صوت و گرافیک و … ارائه می‌شود با متن و مطلب مورد نظر شما ارتباط برقرار کنند

 در صورتیکه یک نگاه به نرم افزارهای تولید شده توسط موسسه مسیر سبز و محصولات ما بیندازید، می بینید که نرم افزارهای کاربردی ما تا چه حد در ارائه محتوا و مطالب کارفرمایان، اثرگذار و کاربردی بوده اند.

 نرم افزار های مالتی مدیا در واقع بسترهای چند گانه و در عین حال واحدی هستند که فایل های مختلف صوتی تصویری گرافیکی و متنی را در کنار هم و در یک قالب متحدالشکل به کاربران ارائه می دهند.

 عرصه اصلی فعالیت های موسسه مسیر سبز طراحی تالیف و ساخت نرم افزارهای مالتی مدیا می باشد.

تماس باما

  • تماس : 88038212-021
  • ایمیل : adsbesan@gmail.com
  • آدرس : تهران ، ملاصدرا

ما در آژانس تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ بسان سعی بر این داریم که با بهره گیری از تمام توانایی و امکانات خود ، بهترین مجری جهت اجرای برنامه های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ ، برندسازی و مشاوره تبلیغاتی و بازاریابی باشیم ، تا نام شما را بیشتر از قبل بر سر زبان ها بیندازیم و پیام شمارا متفاوت تر به گوش مردم برسانیم.